Co oferujemy ?

Kamery analogowe CCTV.

Systemy analogowe jest to najprostszy sposób na wykonanie niewielkiego systemu telewizji przemysłowej. Posiadamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie oraz możemy zaproponować szeroką gamę sprzętu w najlepszych cenach.
Kamery cyfrowe IP.

Systemy IP są to najnowocześniejsze systemy telewizji przemysłowej i w tym momencie najszybciej rozwijające się. Dzięki technologii cyfrowej mamy możliwość uzyskania bardzo wysokiej jakości obrazu przewyższającą FULL-HD. Ceny sprzętu w tym przedziale są już na tyle niskie że mogą sobie pozwolić na nie małe i średnie przedsiębiorstwa a nawet klienci indywidualni.

Kamery obrotowe PTZ

Kamery obrotowe nazywane inaczej kamerami PTZ stosuje się wszędzie tam gdzie nie chcemy lub nie mamy możliwości zastosowania dużej ilości kamer tradycyjnych. Najważniejszą zaletą kamet PTZ jest możliwość zdalnego sterowania tj. sterowanie przybliżaniem i oddalaniem obrazu oraz obrotem w pionie i w poziomie o 360 stopni.

Rejestratory Analogowe.

Głównym punktem każdego systemu monitoringu jest rejestrator. Jest to bardzo ważny element i musi zostać odpowiednio dobrany. Podstawowym rejestratorem obecnie stosowanym w systemach analogowych jest rejestrator 4 - kanałowy w rozdzielczości 4 x 25klatek D1 czyli 720x576 pikseli. Oraz jego wielokrotności 8-kanałowe. 16-kanałowe 32-Kanałowe.

Rejestratory Cyfrowe IP.

Rejestratory systemu cyfrowego IP mają dokładnie to samo zadanie co analogowe czyli przechowywanie informacji wideo z kamer oraz możliwość odtwarzania materiału jednak połączenie rejestratora z kamerą odbywa się w oparciu o sieć komputerową. Daje to znacznie większe możliwości konfiguracji oraz przede wszystkim idealną jakość obrazu.

Dostęp mobilny.

Dzięki zaawansowanym funkcjom obsługi sieci w rejestratorach analogowych i cyfrowych IP użytkownik ma możliwość podglądu obrazu z kamer w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie, a także odtwarzanie zapisanych nagrań. Zarówno poprzez komputer jak i urządzenie mobilne użytkownik może w pełni skonfigurować urządzenie.

Najważniejsze cechy systemu CCTV

  • Rozdzielczość obrazu - Jakość
  • Ilość klatek na sekundę - Płynność obrazu
  • Zbliżenie optyczne
  • Pojemność dysku twardego
  • Czas przechowywania nagrań
  • Zapewnienie zasilania awaryjnego
  • Wykonanie profesionalnego okablowania
  • Zapewnienie markowego bezawaryjnego sprzętu


Uwaga !
Nie daj się oszukać !!!

Nie daj się oszukać pseudo-instalatorom oferującym sprzęt niskiej jakości z marketu który jakościowo nie spełni Twoich oczekiwań a problemy z awaryjnością i gwarancją będą ogromne. U nas każdemu klientowi zapewniamy bezpłatną wycenę systemu CCTV oraz porady dotyczące prowadzenia okablowania i doboru sprzętu.